Opis nieruchomości

Doskonała lokalizacja i rodzinna atmosfera, to dwie najważniejsze cechy Apartamentów Bernardo. Bliskość deptaka sprawia, iż wszystkie atrakcje turystyczne oraz restauracje i sklepy są na wyciągnięcie dłoni. Równocześnie mieścimy się w kameralnej części Karpacza, która gwarantuje spokój i ułatwia relaks.

Karpacz jest nie tylko wspaniałą miejscowością turystyczną, która co roku zdobywa coraz większe rzesze fanów, ale również doskonałą bazą wypadową. W obrębie 30 kilometrów znajduje się Jelenia Góra, będącą do 1996 roku miastem wojewódzkim, Szklarska Poręba, oraz liczne miejscowości usytuowane po czeskiej stronie Karkonoszy, takie jak chociażby Harrachov w którym możemy podziwiać skocznie mamucią.

Dbamy przede wszystkim o to, aby wszyscy odwiedzający czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dążymy do tego, aby u każdego naszego gościa pojawił się uśmiech i zadowolenie wskazujące na udany i niezapomniany pobyt. Zapewniamy Państwu trzy kompletnie wyposażone apartamenty z cudownymi widokami na pasmo Karkonoszy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: apartamenty-bernardo.pl

Apartamenty Bernardo

  • Rodzaj nieruchomości: mieszkanie
  • Rodzaj transakcji: wynajem krótkoterminowy
  • Nazwa kraju: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Powiat: Karkonoski
  • Miasto: Karpacz
  • Ilość pokoi: 3
  • Ilość poziomów: 2
  • Dodatkowe informacje: balkon, ogród

Apartamenty Bernardo: rezerwacja

Reputacja

Dzięki szczegółowej bazie danych i informacji o rynku nieruchomości, kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasi agenci przeprowadzą każdą transakcje od początku, do końca, zapewniając Państwu spokój i bezpieczeństwo.

Wachlarz możliwości

Wybierzcie Państwo z naszej oferty swoją wymarzoną nieruchomość i odkryjcie miejsce w którym będziecie chcieli zamieszkać.

Obsługa Klienta

Nasi agenci czekają, aby w profesjonalny sposób pomóc Państwu w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

Nieruchomości Vitruvion

Z pasją do komfortu i przestrzeni

Vitruvion Nieruchomości to działająca od wielu lat firma zajmująca się kompleksową i profesjonalną sprzedażą, kupnem oraz wynajmem domów, mieszkań i lokali usługowych. Obszar naszej działalności skoncentrowany jest na terenie Belgii, Holandii oraz Polski. Naszą firmę tworzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem w branży, którzy przeprowadzili w swojej karierze mnóstwo udanych transakcji. Zadbamy o wszystkie formalności i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Współpracujemy z architektami, ubezpieczycielami, doradcami finansowymi, notariuszami oraz prawnikami, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę. Oferujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, a nasz wykwalifikowany zespół pomoże w znalezieniu wymarzonego miejsca na ziemi.

Prześlij zapytanie