Opis nieruchomości

Działka umieszczona jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która powstała 1994 roku na obrzeżach Jeleniej Góry. Na jej terenie znajduje się jeden z największych zakładów pracy w Jeleniej Górze. Obecnie na terenie strefy znajdują się zakłady przemysłowe, warsztaty samochodowe oraz centa logistyczne. Doskonałą zaletą jest również bliskość drogi krajowej nr 3, która łączy Jelenią Górę z Morzem Bałtyckim. W pobliżu znajduję się również bezpośrednie połączenia prowadzące do Czech oraz do Niemiec.

Maksymalna powierzchnia zabudowy 6428,8 m2
Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 1205,4 m2
Maksymalna wysokość zabudowy 17 m

Działka w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

  • Rodzaj nieruchomości: działka
  • Rodzaj transakcji: sprzedaż
  • Nazwa kraju: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Powiat: Karkonoski
  • Miasto: Jelenia Góra
  • Powierzchnia całkowita: 6428 m2
  • Cena: 5200000 zł

Reputacja

Dzięki szczegółowej bazie danych i informacji o rynku nieruchomości, kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasi agenci przeprowadzą każdą transakcje od początku, do końca, zapewniając Państwu spokój i bezpieczeństwo.

Wachlarz możliwości

Wybierzcie Państwo z naszej oferty swoją wymarzoną nieruchomość i odkryjcie miejsce w którym będziecie chcieli zamieszkać.

Obsługa Klienta

Nasi agenci czekają, aby w profesjonalny sposób pomóc Państwu w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

Nieruchomości Vitruvion

Z pasją do komfortu i przestrzeni

Vitruvion Nieruchomości to działająca od wielu lat firma zajmująca się kompleksową i profesjonalną sprzedażą, kupnem oraz wynajmem domów, mieszkań i lokali usługowych. Obszar naszej działalności skoncentrowany jest na terenie Belgii, Holandii oraz Polski. Naszą firmę tworzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem w branży, którzy przeprowadzili w swojej karierze mnóstwo udanych transakcji. Zadbamy o wszystkie formalności i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Współpracujemy z architektami, ubezpieczycielami, doradcami finansowymi, notariuszami oraz prawnikami, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę. Oferujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, a nasz wykwalifikowany zespół pomoże w znalezieniu wymarzonego miejsca na ziemi.

Prześlij zapytanie