Opis nieruchomości

Nasza działka położona jest we wsi Pasiecznik na Pogórzu Izerskim. O jej atrakcyjności świadczy fakt, iż jest usytuowana przy drodze krajowej nr 30 w kierunku Zgorzelca. Pasiecznik jest przykładem typowej wsi łańcuchowej o długości około 2,8 km, która intensywnie rozwinęła się w przeciągu ostatnich dziesięcioleci. Powstały nowe place zabaw, sklepy oraz zmodernizowano szkołę.

Na terenie pasiecznika znajdują się ciekawe zabytki, takie jak kościół św. Michała Archanioła z początku XVI wieku lub 17-to metrowa wieża kościelna, która jest pozostałością po kościele ewangelickim z 1747 roku.

Ogromna działka w Pasieczniku

  • Rodzaj nieruchomości: działka
  • Rodzaj transakcji: sprzedaż
  • Nazwa kraju: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Powiat: Karkonoski
  • Miasto: Pasiecznik
  • Powierzchnia całkowita: 42284 m2
  • Cena: 7200000 zł

Reputacja

Dzięki szczegółowej bazie danych i informacji o rynku nieruchomości, kompleksowo wycenimy Państwa nieruchomość.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasi agenci przeprowadzą każdą transakcje od początku, do końca, zapewniając Państwu spokój i bezpieczeństwo.

Wachlarz możliwości

Wybierzcie Państwo z naszej oferty swoją wymarzoną nieruchomość i odkryjcie miejsce w którym będziecie chcieli zamieszkać.

Obsługa Klienta

Nasi agenci czekają, aby w profesjonalny sposób pomóc Państwu w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

Nieruchomości Vitruvion

Z pasją do komfortu i przestrzeni

Vitruvion Nieruchomości to działająca od wielu lat firma zajmująca się kompleksową i profesjonalną sprzedażą, kupnem oraz wynajmem domów, mieszkań i lokali usługowych. Obszar naszej działalności skoncentrowany jest na terenie Belgii, Holandii oraz Polski. Naszą firmę tworzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem w branży, którzy przeprowadzili w swojej karierze mnóstwo udanych transakcji. Zadbamy o wszystkie formalności i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Współpracujemy z architektami, ubezpieczycielami, doradcami finansowymi, notariuszami oraz prawnikami, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę. Oferujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, a nasz wykwalifikowany zespół pomoże w znalezieniu wymarzonego miejsca na ziemi.

Prześlij zapytanie